Więźniowie przed Matką Bożą Pięknej Miłości

W ramach przygotowań do uroczystości odpustowych w bydgoskiej katedrze, podczas kolejnych dni, gromadziły się przed łaskami słynącyn obrazem Matki Bożej Pięknej Miłości różne wspólnoty. W dniu 4 – go września została odprawiona, dla wspólnot Odnowy w Duchu Świętym oraz Stow. Bractwa Więziennego, Eucharystia pod przewodnictwem przez Ks.Janusza Tomczaka – diecezjalnego koordynatora Odnowy w Duchu Świętym, po której nastąpiło czuwanie modlitewne. Modlitwę powszechną przygotowali i poprowadzili więźniowie z grupy modlitewnej ARKA, z Oddziału Zewnętrznego Aresztu Śledczego w Bydgoszczy. 

k8.JPG         k14.JPG         k13.JPG

k5.JPG k4.JPG k2.JPG k3.JPG k1.JPG

k11.JPG         k12.JPG         k7.JPG  

Spotkanie z Ojcem Bernardem Gąska – proboszczem parafii św.Andrzeja Boboli przy kawie i smacznym cieście, w bardzo serdecznej atmosferze Wspólnoty Serc, poprzedziło nieuchronny powrót do Zakładu Karnego naszych braci, którzy ten dzień na długo zachowają w pamięci.

j11.JPG j3.JPG j12.JPG 

j5.JPG j10.JPG j7.JPG

 j4.JPG     j6.JPG    k15.JPG 

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, rozważ jego skomentowanie lub skorzystanie z RSS-a i w konsekwencji otrzymywania informacji o nowych wpisach do Twojego czytnika.

Komentarze

Brak komentarzy.

Wybacz, komentowanie tymczasowo zabronione.