CZEGO NIE POWIE CI TWÓJ DILER

NARKOTYKI I TY

Efekty, o których diler na pewno ci nie powie OPIUM, MORFINA, HEROINANATURALNE I PÓŁSYNTETYCZNE PRZETWORY MAKU Apatia, swędzenie, pieczenie skóry, zwiększone wydalanie moczu, nudności i wymioty, potliwość, drżenie, skurcze i bóle brzucha, zaparcie, bóle stawowo mięśniowe, próchnica, senność, senność, smród potu, niskie ciśnienie krwi, cieknący nos, uczucie zimna, szybkie bicie serca.

ROZPUSZCZALNIKI, ŚRODKI WZIEWNE Katar, kaszel, zapalenie spojówek, krosty i rany wokół ust i nosa, krwawienie z nosa, osłabienie mięśni, bóle głowy, stawów, w klatce piersiowej, nudności, drżenie, stan przygnębienia, uszkodzenia mózgu, nerwów, wątroby i nerek, oszołomienie i dezorientacja, zmęczenie, lękliwość, zaniki pamięci, brak koordynacji ruchu.

MARIHUANA, HASZYSZ, PRZETWORY KONOPII INDYJSKICH Suchość w ustach i gardle, uczucie paniki, zmniejszona energia, pocenie się, niestrawność, astma, przewlekłe zapalenie oskrzeli i krtani, trudności z koncentracją, zwiększone łaknienie, lęki lub paranoja (obłęd)

KOKAINA, CRACK, PRZETWORY LIŚCI KRZEWU COCA Ból głowy, bladość, nudności i wymioty, zimne poty, impotencja, drgawki, depresja, bezsenność prowadząca do  wyczerpania, brak łaknienia na przemian z intensywnym głodem, cieknący zakrwawiony nos, krosty w nosie, gorączka, kołatanie serca, utrata popędu płciowego.

LSD NARKOTYK SYNTETYCZNY Omamy z napadami lęku, apatia, agresja lub depresja, zanik zainteresowań, bezsenność, wiotkość mięśni, flashback’i, wysokie ciśnienie krwi, strach przed szaleństwem lub śmiercią, rozpacz, zaburzenie koordynacji ruchów, drżenie mięśni, rozszerzenie źrenic, mdłości, psychoza, wywołuje próby samobójcze.

ECSTASY NARKOTYK SYNTETYCZNY Niepokój, depresja, paranoja, obniżenie sprawności intelektualnej, mania prześladowcza, szybkie nieregularne bicie serca, bóle w klatce piersiowej, drżenia, skurcze mięśni……..

AMFETAMINA NARKOTYK SYNTETYCZNY Bezsenność, wychudzenie, zmiany nastroju, wielomówność, drżenie kończyn, wymioty, rozszerzenie źrenic, wysypka, halucynacje.

Dilerzy słyną z tego, że zawsze zachwalają swój towar. Nieważne czym handlują, czy są to samochody, sprzęt elektroniczny czy dywany. Każdy handlowiec będzie mówił o swoim towarze w samych superlatywach. Tak jest też w przypadku dilerów, którzy handlują narkotykami. Będą ci wmawiać, że po ich towarze będziesz się czuł fantastycznie, ale nigdy ci nie powiedzą, o jego skutkach ubocznych. O spustoszeniu jakie robią ci w głowie. Nigdy ci nie powie, że spieprzysz sobie życie jak będziesz ćpał. Nigdy ci nie powie co możesz stracić jak będziesz ćpał. Nigdy ci nie powie, że prędzej czy później umrzesz jak będziesz ćpał.

Powyżej, do tabelki powpisywałem najczęstsze skutki brania poszczególnych środków psychoaktywnych. Narkotyki wcale do życia nie są potrzebne.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, rozważ jego skomentowanie lub skorzystanie z RSS-a i w konsekwencji otrzymywania informacji o nowych wpisach do Twojego czytnika.

Komentarze

Brak komentarzy.

Wybacz, komentowanie tymczasowo zabronione.